Ochrana osobních údajů

Konkrétní osobní údaje (jméno a příjmení, telefonní číslo, email), které návštěvník stránek vyplňuje v kontaktním formuláři slouží výhradně ke komunikaci mezi provozovatelem stránek (osobou pověřenou provozovatelem stránek) a potencionálním zákazníkem, který k tomuto účelu dává odesláním kontaktního formuláře své svolení.

Ochranu osobních údajů bereme velmi vážně a zavazujeme se, že tyto osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetí straně. Osobní údaje ukládáme do interní databáze, ke které má přístup pouze provozovatel stránek (osoby pověření provozovatelem).

Odesláním formuláře dává návštěvník stránek souhlas k zasílání reklamních newsletterů a to maximálně 2x za měsíc. Reklamní emaily se budou týkat výhodné nabídky z oblasti IT techniky (levné počítače, notebooky a tablety) a IT služeb.

Pokud chcete být z této databáze odstraněni, zašlete prosím, svou žádost na mail [email protected]. Obratem budou vaše údaje z naší databáze vymazány a na váš email zasláno potvrzení o vymazání z databáze.